Трансформатори

Производи на страна:
Страна 2 од 11
TRA01088
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 100040-016

Трансформатор 12V-AC(2x6V-AC), 40VA
за монтажа на шасија.

11,9
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TRA01098
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 410040-007

Трансформатор 48V-AC(2x24V-AC), 40VA

за монтажа на печатена плочка.

14,42
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TRA01099
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 410060-007

Трансформатор 48V-AC(2x24V-AC), 60VA

за монтажа на печатена плочка.

17,13
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TRA01100
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 410060-003

Трансформатор 24V-AC(2x12V-AC), 60VA

за монтажа на печатена плочка.

17,13
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TRA01101
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 410060-002

Трансформатор 18V-AC(2x9V-AC), 60VA

за монтажа на печатена плочка.

17,13
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TRA01081
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420015-002

Трансформатор 12V-AC(2x6V-AC), 18VA

за монтажа на печатена плочка.

4,81
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA01083
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420015-006

Трансформатор 24V-AC(2x12V-AC), 18VA

за монтажа на печатена плочка.

4,81
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA02046
Брзо инфо
(0)

Тороидален (торусен) трансформатор

24V-AC(2x12V-AC), 450VA.

48,9
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA02044
Брзо инфо
(0)

Тороидален (торусен) трансформатор

36V-AC(2x18V-AC), 100VA.

17,19
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA02054
Брзо инфо
(0)

Тороидален (торусен) трансформатор
48V-AC(2x24V-AC), 50VA.

12,38
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA02056
Брзо инфо
(0)

Тороидален (торусен) трансформатор
16V-AC(2x8V-AC), 100VA.

17,19
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA01089
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 100040-84

Трансформатор 12V-AC(2x6V-AC), 40VA
за монтажа на шасија.

18,64
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA02061
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 300600-014

Тороидален (торусен) трансформатор

80V-AC(2x40V-AC), 600VA.

53,65
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TRA01094
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 410024-006

Трансформатор 48V-AC(2x24V-AC), 24VA

за монтажа на печатена плочка.

12,52
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TRA01096
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 410040-001

Трансформатор 12V-AC(2x6V-AC), 40VA

за монтажа на печатена плочка.

13,62
Повеќе
Беспл. Испор.
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.