Индустриски напојувања

Производи на страна:
Страна 1 од 9
DEL-DRB24V20A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRB-24V020ABN
CliQ II Бафер Mодул, 24 VDC, 20 A
197,74
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRR20N
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRR – 20N
CliQ II Инфраструктурен Модул, 22 - 60 VDC, 20 A
48,45
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRU24V40A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRU-24V40ABN
DC UPS Модул, 24 VDC, 40 A
80,55
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-MDR-60-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDR60/24-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 2.5 A, 60 W, Mean Well
25,75
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-DRP-240-24
Брзо инфо
(0)
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 10 A, 240 W, Mean Well
75,47
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-DR-120-24
Брзо инфо
(0)
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 5 A, 120 W, Mean Well
49,19
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-DR-45-05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DR45-05-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 5 VDC, 5 A, 25 W, Mean Well
26,63
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-DR-60-05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DR60-05
Индустриско Напојување, DIN Шина, 5 VDC, 6.5 A, 32.5 W, Mean Well
31,48
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-DR-75-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DR-75-12-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 12 VDC, 6.3 A, 76 W, Mean Well
40,09
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-PPS-200-24
Брзо инфо
(0)
Индустриско Напојување, 24 VDC, 8.3 A, 200 W, Mean Well
72,09
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-SP-320-48
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SP320-48-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 48 VDC, 6.7 A, 321.6 W, Mean Well
81,5
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-DR-60-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DR60-12-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 12 VDC, 4.5 A, 54 W, Mean Well
31,48
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-DRP-480-24
Брзо инфо
(0)
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 20 A, 480 W, Mean Well
119,78
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-RS-150-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-150-12
Индустриско Напојување, 12 VDC, 12.5 A, 150 W, Mean Well
32,65
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-RS-50-48
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-50-48
Индустриско Напојување, 48 VDC, 1.04 A, 50 W, Mean Well
18,89
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.