Адаптери

Производи на страна:
Страна 1 од 10
P.SUP.EU/3
Брзо инфо
(0)
Напојување, 5 VDC, 1000 mA, 5 W, AC/DC
6,81
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SEC-P.SUP.20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CCTVPSU10BK
Напојување, 12 VDC, 1200 mA, 14.4 W, AC/DC
4,57
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
P.SUP.SMP5V2A5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ACPA011
Напојување, 5 VDC, 2500 mA, 12.5 W, AC/DC
16,09
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SEC-P.SUP.11
Брзо инфо
(0)
Напојување, 12 VDC, 600 mA, 7.2 W, AC/DC
5,95
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.IN001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GS25E24-P1J
Напојување, 24 VDC, 1000 mA, 24 W, AC/DC
17,19
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
P.SUP.IN002
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GS25E12-P1J
Напојување, 12 VDC, 2000 mA, 24 W, AC/DC
15,27
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SEC-P.SUP.23
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CCTVPA30BK

Напојување, 12 VDC, 5000 mA, 60 W, AC/DC

22,46
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.EU/4
Брзо инфо
(0)
Напојување, 5 VDC, 3000 mA, 15 W, AC/DC
10,56
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
SEC-P.SUP.21
Брзо инфо
(0)
Напојување, 12 VDC, 1500 mA, 18 W, AC/DC
10,99
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SEC-P.SUP.22
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CCTVPA20BK

Напојување, 12 VDC, 2000 mA, 24 W, AC/DC

12,73
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.CAR5V2A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.CAR5V2A
Напојување, Автомобил, 5 VDC, 2000 mA
2,96
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S017
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF4516FBK

Адаптер за Напојување, Asus, 36 W, 4.8 x 1.7 mm, 12 VDC, 3 A

18,64
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S010
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF4509FBK
Адаптер за Напојување, ASUS, 45 W, 4.0 x 1.35mm, 19 VDC, 2.37 A
18,32
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
NE-NBT-S006/65W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6506FBK
Адаптер за Напојување, DELL, 65 W, 7.4 x 5.0mm, 19.5 VDC, 3.34 A
22,12
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
NE-NBT-S005/65W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6510FBK
Адаптер за Напојување, DELL, 65 W, 4.5 x 3.0mm, 19.5 VDC, 3.34 A
22,12
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
paket_popust_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.