Skip Navigation Links.

Опрема за Напојување

Производи на страна:
Страна 1 од 55
DEL-DRB24V20A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRB-24V020ABN
CliQ II Бафер Mодул, 24 VDC, 20 A
197,74
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRR20N
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRR – 20N
CliQ II Инфраструктурен Модул, 22 - 60 VDC, 20 A
48,45
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRU24V40A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRU-24V40ABN
DC UPS Модул, 24 VDC, 40 A
80,55
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-RS-100-48
Брзо инфо
(0)
Индустриско Напојување, 48 VDC, 2.3 A, 100 W, Mean Well
30,34
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-RS-25-24
Брзо инфо
(0)
Индустриско Напојување, 24 VDC, 1.04 A, 25 W, Mean Well
12,89
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PMT-5V35W1AA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-5V35W1AA
Индустриско Напојување, 5 VDC, 7 A, 35 W, Delta
22,69
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRP24V120W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP024V120W1AA
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 5 A, 120 W, Delta
77,68
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRC5V10W1Z
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRC-5V10W1AZ
Индустриско Напојување, DIN Шина, 5 VDC, 1.5 A, 7 W, Delta
23,56
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRC24V100W1Z
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRC-24V100W1AZ
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 3.8 A, 90 W, Delta
60,11
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRC12V10W1Z
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRC-12V10W1AZ
Индустриско Напојување, DIN Шина, 12 VDC, 0.83 A, 10 W, Delta
23,56
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRC24V10W1Z
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRC-24V10W1AZ
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 0.42 A, 10 W, Delta
23,56
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRC12V60W1Z
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRC-12V60W1AZ
Индустриско Напојување, DIN Шина, 12 VDC, 4.5 A, 54 W, Delta
42,18
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRC12V30W1Z
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRC-12V30W1AZ
Индустриско Напојување, DIN Шина, 12 VDC, 2.1 A, 30 W, Delta
30,06
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRP48V240W1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP048V240W1BN
Индустриско Напојување, DIN Шина, 48 VDC, 5 A, 240 W, Delta
145,35
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRP24V240W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP024V240W1AA
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 10 A, 240 W, Delta
121,15
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
P-CUBE-POWUSB mk
HQ-LR20 mk
paket_popust_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.