Микрофони

Производи на страна:
Страна 1 од 1
CMP-MIC9
Брзо инфо
(0)

Мини микрофон за компјутер, без кабел.

4,58
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CMP-MIC8
Брзо инфо
(0)

Микрофон за компјутер со штипка.

2,61
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CMP-MIC10
Брзо инфо
(0)

Флексибилен USB микрофон за на маса или биро.

16,37
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CMP-GENMIC01
Брзо инфо
(0)

Флексибилен микрофон за на маса или биро.

3,37
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.