Контакти

Print this pageseparatorSmaller textspacertextp

LOGING Electronics
Народен Фронт 19а/1/6
1000 Скопје, Македонија 
+389 (02) 3127 345 +389 (02) 3244 705 info@loging.mk

Loging Electronics Kosova Sh.P.K
Бајрам Келменди 31
10000 Приштина, Косово
+383 (038) 234 855 +383 (038) 234 856 info@loging-ks.com

Македонија

Продажба

Салони

Електронски компоненти, алат, кабли и конектори +389 (02) 3127 345, локал 1 prodazba@loging.mk Пон-Пет 09-20h    Сабота 09-16h

Мултимедија +389 (02) 3127 345, локал 3 multimedia@loging.mk Пон-Пет 09-20:30h    Сабота 09-16h

Mерни инструменти

Индустриска мерна опрема Златко Николовски +389 (02) 3127 345, локал 4 zlatko.nikolovski@loging.mkПон-Пет 09-17h    Сабота 09-16h

Телекомуникациска мерна опрема Мартин Лозановски +389 (02) 3127 345, локал 4 martin.lozanovski@loging.mk Пон-Пет 09-17h    Сабота 09-16h

Поддршка

Техничка и сервисна поддршка Филип Илиев +389 (02) 3127 345, локал 2 support@loging.mk Пон-Пет 09-17h    Сабота 09-16h

Логистика Каролина Димитровска +389 (02) 3244 709 logistics@loging.mk Пон-Пет 09-20h    Сабота 09-16h

Маркетинг Кирил Вељановски +389 (02) 3127 345 marketing@loging.mk Пон-Пет 09-17h    Сабота 09-16h

Сметководство и Финансии Валентина Стојчевска+389 (02) 3244 715 knigovodstvo@loging.mk Пон-Пет 09-17h    Сабота 09-16h

Online поддршка online@loging.mk24/7

Нарачки order@loging.mk 24/7

Косово

Продажба

Салони

Електронски компоненти, алат, кабли, конектори и мултимедиа +383 (038) 234 855 sales.ks@loging-ks.com Пон-Пет 10-18h    Сабота 09-16h

 

Поддршка

Техничка и сервисна поддршка +383 (038) 234 852 support@loging-ks.com Пон-Пет 10-18h    Сабота 09-16h

Сметководство и финансии Korab Rexhepi +386 (043) 753 753 korab.rexhepi@invicta-partners.com Пон-Пет 10-18h    Сабота 09-16h

Online поддршка online@loging-ks.com24/7

 

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.