Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 534 производи со клучен збор: micro:bit
Производи на страна:
Страна 1 од 36
MB TOTEMCRAB
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, Тотем Рак
87,34
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MB TOTEMSPIDER
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, Тотем Пајак
87,34
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB80-US
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет, micro:Bit
23,11
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB330-US
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет, 300 x micro:Bit
3.904,76
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MB BINARYUFO W/O
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, UFO
44,67
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MB KIT04
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit
77,21
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB158-US
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет, micro:Bit
23,96
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB TOTEMTORTOISE
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, Тотем Желка
87,34
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB BINARYDIMM
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, DIMM Робот
44,67
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB224-US
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет, 10 x micro:Bit
166,67
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MB KIT03
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет, micro:Bit wear:it, Wearable/Fitness Tracking PrototyPing
36,95
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB KIT02
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за micro:Bit, 10 x Модули со Сензори, IoT Развој
68,7
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB KIT01
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за micro:Bit, Edge Connector/LED's/LDR/Buzzer
36,95
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CMP-ADAP904
Брзо инфо
(0)

USB адаптер v3.0 USB микро B-тип машки / USB A-тип женски.

2,61
Повеќе
Беспл. Испор.
w
3.3/400P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NFR400VB3.3M5.0TP

Електролитски Кондензатор, 3.3µF, 400V

0,3
Повеќе
Беспл. Испор.
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.