Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 472 производи со клучен збор: micro:bit
Производи на страна:
Страна 1 од 32
MB TOTEMCRAB
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, Тотем Рак
87,34
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB TOTEMSPIDER
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, Тотем Пајак
87,34
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB80-US
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет, micro:Bit
21,95
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
MB BINARYUFO W/O
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, UFO
44,67
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB KIT04
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit
77,21
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MB TOTEMTORTOISE
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, Тотем Желка
87,34
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB BINARYDIMM
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, DIMM Робот
44,67
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB KIT03
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет, micro:Bit wear:it, Wearable/Fitness Tracking PrototyPing
36,95
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB KIT01
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за micro:Bit, Edge Connector/LED's/LDR/Buzzer
36,95
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MB KIT02
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за micro:Bit, 10 x Модули со Сензори, IoT Развој
68,7
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
93C06.
Брзо инфо
(0)
EEPROM Mеморија, 256 bit, 32 x 8 bit, DIP-8
1,04
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
M58657P
Брзо инфо
(0)
EAROM Меморија, 1400 bit, 100 x 14 bit, DIP-14
10,23
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
M58655P-MIT
Брзо инфо
(0)
EAROM Меморија, 1024 bit, 64 x 16 bit, DIP-14
4,35
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GPM-M3149
Брзо инфо
(0)
Додаток, Кабел Адаптер, Banana Plugs, Dean's Micro, Negative Pin -, 150mm
6,88
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
3.3/400P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NFR400VB3.3M5.0TP

Електролитски Кондензатор, 3.3µF, 400V

0,3
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.