Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 101 производи со клучен збор: microchip
Производи на страна:
Страна 1 од 7
PIC18F448-I/P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-102
MCU, 8-bit, Flash 8K, 40MHz, DIP-40
12,4
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PIC16F18855-I/S
Брзо инфо
(0)
MCU, 8-bit, Flash 8K, 32MHz, DIP-28
2,47
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PIC16C73B-04/SP
Брзо инфо
(0)
MCU, 8-bit, EPROM 4K, 4MHz, DIP-28
6,03
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PIC16F877A-I/P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PIC16F877A-I/P
MCU, 8-bit, Flash 8K, 20MHz, DIP-40
5,15
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PIC16F876-20I/SP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PIC16F876-20I/SP ROHS
MCU, 8-bit, Flash 8K, 20MHz, SMD-28
8,23
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PIC18F4553-I/P
Брзо инфо
(0)
MCU, 8-bit, Flash 16K, 48MHz, DIP-40
10,47
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PIC18F45K22-I/P
Брзо инфо
(0)
MCU, 8-bit, Flash 16K, 64MHz, DIP40
7,72
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PIC18F4520-I/P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-46
MCU, 8-bit, Flash 16K, 40MHz, DIP-40
11,91
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PIC18F452-I/P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PIC18F452-I/P
MCU, 8-bit, Flash 16K, 40MHz, DIP-40
6,03
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PIC16F84-20/P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PIC16F84-20/P
MCU, 8-bit, Flash 1K, 20MHz, DIP-18
5,15
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PIC18F1330-I/P
Брзо инфо
(0)
MCU, 8-bit, Flash 4K, 40MHz, DIP-18
9,16
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PIC16F1825-I/P
Брзо инфо
(0)
MCU, 8-bit, Flash 8K, 32MHz, DIP-14
4,17
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PIC16C84-04I/SO
Брзо инфо
(0)
MCU, 8-bit, EPROM 1K, 4MHz, SMD-18
4,07
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PIC16F1509-I/P
Брзо инфо
(0)
MCU, 8-bit, Flash 8K, 20MHz, DIP-20
4,87
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PIC16F1829-I/P
Брзо инфо
(1)
MCU, 8-bit, Flash 8K, 32MHz, DIP-20
4,87
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.